אודותינו

חברת ג’יג’י ירום, מקבוצת גטר (Getter Group),   מציעה מכלול של פתרונות איכותיים, בתחום השינוע והעברת כוחות, פיקוד ובקרה. הפתרונות של ג’יג’י נסמכים על 70 שנות ניסיון בעבודה עם התעשיות השונות, ביניהן התעשייה הביטחונית ותעשיות הכימיה, המתכת, החשמל, מחצבים ותשתיות, מזון, מיזוג אוויר, פלסטיק, חקלאות, היי-טק ואלקטרוניקה. כבר 70 שנה שעל דגלה של חברת ג’יג’י חרוטים ערכים מובילים של מקצועיות, מומחיות, ביטחון ועוצמה, דייקנות ודיוק, ויחס אישי.

המטרה שלנו היא מערך הייצור שלך

חברת ג’יג’י ירום מקבוצת גטר, מעמידה לרשות לקוחותיה את כל הידע, הניסיון, האמצעים והאנשים למתן פתרונות כוללים: מוצרים בינלאומיים, ייעול מערך הייצור, ייעוץ ותמיכה, מענה מיידי לתקלות וכלים לתכנון ובקרה.

מוצרים מהמותגים המובילים בעולם

 ג’יג’י ירום מקבוצת גטר היא הנציגה הרשמית והבלעדית בישראל של מיטב החברות המובילות בעולם, ומספקת מיידית מהמלאי מגוון רחב של מוצרים ורכיבים באיכות גבוהה. 
בין המותגים:  NSK,  RegalRexnord , LEROY SOMER, IKO,GATES,   SIEMENS, MOTOVARIO ,TECO-WESTINGHOUSE, SNR  ומותגים רבים נוספים.

ייעוץ ותמיכה מקצועית אישית

בחברה 90 עובדים וצוות רחב של אנשי מקצוע הכולל מהנדסי מכונות ואנשי מכירות מקצועיים, בעלי ידע טכני נרחב. כל אחד מאנשי הצוות שלנו עובד איתך, הלקוח, בשיתוף פעולה מלא, על מנת להבין את הצרכים שלך ולבחור את הפתרון המתאים ביותר לדרישותיך, גם בנושאים של תכנון ומניעה וגם כאשר מתעוררת בעיה או תקלה.

ייעול ושדרוג מערך הייצור

מחלקת בקרת הינע  הוקמה ופועלת בג’יג’י כבר מספר שנים לטובת לקוחותיה ומשלבת בין 3 תחומי ידע שונים – מכאניקה, אלקטרוניקה וחשמל. המחלקה מפתחת, מספקת ומיישמת פתרונות ייחודיים אופטימאליים, לפי צרכי הלקוח ומערך הייצור הספציפי. ייעודה של המחלקה הוא לאפשר לכל חברה או מפעל בתעשיות השונות, לשדרג את החוכמה של מערך הייצור הקיים (מבלי להחליף מכונות), בהשקעה סבירה יחסית.

מענה מיידי בזמן אמת

אנחנו בחברת  ג’יג’י ירום מודעים לכך שזמן הוא מצרך יקר ומשחק תפקיד מכריע, בעיקר במקרים דחופים של תקלות ועצירות ייצור. אנחנו מבינים שכל דקה בה המכונה מושבתת עולה לך, הלקוח, הרבה כסף, בנוסף למחיר העתידי של מחויבות ללוחות זמנים וזמני אספקה. לקוחותיה של חטיבת ג’יג’י נהנים ממענה מיידי, ובזמן אמת, הממזער את הנזק וחוסך בעלויות.

תכנון, בקרה ומידע טכני

כחלק ממתן הייעוץ המקצועי למערך הייצור שלך, חברת ג’יג’י ירום מעמידה לרשותך כלים לתכנון ובקרה, מודלים ומידע טכני. המטרה שלנו היא לאפשר לך, הלקוח, שליטה בעלויות, בלוחות הזמנים ובתקינות פעולתו של מערך הייצור שלך.

 

43

אלף מוצרים

50

מותגים מובילים

70

שנות נסיון

ערכי היסוד של חברת גטר ג’י ג’י ירום

  • שירות: עובדי גטר ג’י ג’י ירום מחויבים לאיכות שירות בלתי מתפשרת ומקפידים ליישם את תפיסת “הלקוח במרכז” בכל התנהלות עסקית.

  • מקצועיות: עובדי גטר ג’י ג’י ירום הינם מומחים בתחומם ובעלי ותק וניסיון מעשי רב. במקביל משקיעה החברה משאבים רבים בשימור ובטיפוח רמת המקצועיות והשירות של עובדיה.

  • הוגנות: עובדי גטר ג’י ג’י ירום מקפידים לנהל את הקשרים עם לקוחותיהם ושותפיהם העסקיים תוך יישום עקרונות של אמינות ושקיפות.

  • חדשנות: עובדי גטר ג’י ג’י ירום פועלים באופן רציף על מנת לספק ללקוחות החברה את הטכנולוגיות והמוצרים החדישים והעכשוויים ביותר.

ערכים אלו מנחים את חברת גטר ג’י ג’י ירום בפעילותה העסקית, במערכות היחסים המצוינות שלה עם שותפיה העסקיים בארץ ובעולם ובעת מתן שירות ללקוחותיה, ומיושמים בהקפדה בכל רמות הניהול בחברה.

העוצמה שלנו 

“One Stop Shop”: קשת רחבה ומלאה של מוצרים, פתרונות ושירותי תמיכה

צוות מקצועי ומיומן בעל יחס אישי וניסיון מוכח באספקת שירות וייעוץ

ייצוג בלעדי של מותגים בינלאומיים מובילים

מערכת לוגיסטית משוכללת שמבטיחה זמינות גבוהה למוצרים השונים

מוצרים חדשניים ואיכותיים המיובאים בהתאם להיצע העולמי ולביקוש המקומי

נתחי שוק משמעותיים בתחומי העיסוק

שייכות לקבוצת גטר, קבוצה בעלת איתנות פיננסית גבוהה

מערכת ניהול האיכות מנוהלת בהתאם לתקן ISO 9001:2015  ומבוקרת על ידי מכון התקנים הישראלי

 

 

מותגים מובילים